"Never say goodbye because goodbye means going away and going away means forgetting."

Deník jedné rudovlásky | Shrnutí léta

5. srpna 2014 v 21:37 | Violett |  Můj deníček
Napadlo mě, začít opět provozovat deník, protože přes léto nemám co psát. Takže, bych mohla napsat zhruba něco málo z léta. Mimochodem, rozhodla jsem se psát něco jako knihu. Nehodlám to dávat na blog, dokud to doslova nedopíšu, ale snad se vám to bude líbit. Jednou.
Moje léto. Představovala jsem si ho jako dny relaxace, odpočinku a prostě všeho všudy. Hodlala jsem chodit moc ven a opalovat se na bazénech s kamarády. Začne, ale ta skvělá část. Skoro nic není v pořádku.
Holky mě určitě pochopí, ale trápila jsem se dost kvůli klukovi, kterého jsem viděla každý den. Nesnášela jsem, jen když na něj někdo sáhnul. Dokonce i mé nejlepší kamarádky nesměli na něj ani promluvit, abych nežárlila, ale to jsem jim nikdy neřekla. Nechala jsem to být a prostě se dívala jak s ním kamarádky dělají kraviny. Byla jsme ticho a trápila se. Ted si nalhávám, že mi nic nevadí a prostě hodlám být jen s ním kamarádka, protože bych ho ztratila.
Dále. Opalovala jsem se na začátku léta a docela mi to vydrželo, takže nejsem bledá, ale zas nejsem moc tmavá...prostě tak akorát. To zní dobře a celkem sem i spokojená.
Ted přejdu k tatíkovy. Zjistila jsem, že začal moc pít, několik měsíců potom, co jsem se narodila, takže si to dávám za vinu. Zní to banálně, ale co jiného mi zbývá, když rodiče na mě řvou jen kvůli kravinám. Prostě v této rodině můžu za všechno. Já můžu za to, že se s bráchou nikdo nebaví. Já můžu za to že jsem zničila všechny své boty, protože jsem byla jednou na stromě.
Sny. Je normální, že se mi stále zdá ten a ten samí sen? Jsem prostě v místnosti a řežu se, abych se mohla probrat nebo umřít. To nevím jistě. Vedle mě stojí nějaký muž a jen čeká, než se dořežu. Vždy se proberu, když už mám ruku pořezanou až po loket, ale věřte mi. Já se neřežu, takže tím můj sen nezačal. Dále se mi zdají sny typu, zabíjení mé rodiny. Nebo dokonce jsem musela zabít svou mámu ve snu. Nebo se v mých snách objevují kamarádi a vždy nás někdo přepadne nožem. Prostě děs.
Ted něco pěkného. Celé léto jsem stále venku. Vstávám ve dvanáct a pár minut potom jdu ven a vracím se kolem 10 domů, takže po večerech do 3 rána jsem na počítači a bud píšu nebo si pouštím filmy či seriály. Venek je, ale prostě božský. Chodí nás asi 9 ven a prostě jsme bandička, kterým hrabe. Chápete mě ne? Jen lituji, že ted málo přidávám na blog, ale nedivte se mi. Užívám si léta, dokud jsem ještě na základce a nejdu na střední. To mě čeká příští rok.
Tak co vaše léto? Povedlo se vaším představám?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kačíí Kačíí | Web | 7. srpna 2014 v 11:04 | Reagovat

Prosímtě, rozhodně nemůžeš za to, že tvůj táta začal pít, nedávej si to za vinu...
S těma snama, koukám, že si pořádně tragická... taky se mi občas zdálo o zabíjení, ale až takhle extrémní to není...
Je fajn, že si léto užíš, od toho přece je ne.? :-D  :-D Piš deníky častěji ;-)  :-)

2 Ami Ami | E-mail | Web | 7. srpna 2014 v 18:11 | Reagovat

Ten bann je úžasný!!! :-D
Já souhlasím s Kačí, má naprostou pravdu. Mně se taky zdají někdy podobné sny, ale, jen málokdy...
Hlavně se ze svých pocitů vypiš! Je to tak lepší...

3 Smilee Smilee | Web | 9. srpna 2014 v 0:08 | Reagovat

Souhlasím s holkama, za to rozhodně nemůžeš :)
Ty sny.... brrr, docela hnus. Mně se zase pořád zdá, že začala škola (asi proto, že je to fakt moje největší noční můra? :)), ale ty moje asi na ty tvoje nemají :DD
Já zase tolik ven nechodím.... nemám se v našem městě s kým bavit a chodím na školu asi 20 km daleko, takže všichni moji kamarádi jsou tam. Pokud s nimi chci jít ven (jakože chci :DD) tak musím nasednout na vlak a jet dvě hodiny za nima.... takže jsem většinou doma.... Grrrr :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama