"Never say goodbye because goodbye means going away and going away means forgetting."

Deník jedné rudovlásky | Nevyspanost 8.8 2014

9. srpna 2014 v 0:51 | Violett |  Můj deníček
Jak jste komentovali v minulém článku, tak jdu vzhůru do dalšího deníku a snad se vypíšu. Mimochodem rozhodla jsem se si dát pauzu. Ano stále píšu, čtu, ale obíhat a blog? V létě taková kombinace u mě nejde. Oběhnu sice pár blogů i když je nekomentuji, ale hlavní je že si přečtu několik článků a stačí.
Takže včerejšek "dnešek". Dneska jsem šla spát okolo tří ráno a usnula jsem okolo čtyř, protože jsem nad něčím uvažovala. Ne uvažovala, ale spíš dohadovala se sama ze sebou. Prostě dnes v 10 ráno měl přijet kluk od mé kamarádky a já měla jet s ní na nádraží, takže jsem spala do 8 a pak v 9 jsme vyrazili. Řeknu vám takhle, za celé tři dny jsem spala tak dohromady 12 hodin. Plus minus minuty. Ano jsem noční tvor, ale jít spát o prázdninách brzo? To je pro mě trest, zpět ale k tématu. Kamarádka prostě byla nervózní a to dost a já nevyspalá, takže jsem furt mluvila a mluvila a mluvila. Dokonce jsem chtěla říct - "Nika včera psala na skype s jedním klukem," ale místo toho jsem řekla a ted se nezlobte, že budu sprostá - "Nika včera pičovala na skype…" prostě mě chápete. Mluvila jsem kraviny a sama se divím, že ted dokážu přemýšlet a smyslně dávat věty dohromady. Vlastně kdyby mě na to kamarádka neupozornila, tak mluvím dál a dál a mé"hrubky", pokud to tak mohu nazvat, bych si nevšimla.

Skončilo to tak, že jsme pak jeli zpátky domů a tentokrát s mými nejlepšími kamarádkami, s Nikou a Kájou. Vlastně je znám od mala a kdysi bydleli kousek ode mě, ale ted za nimi musím dojíždět. Prostě jeli s námi a cestou tramvají jsem si položila s Niki nohy na sedačky. Dobře upozornila nás na to babča, tak jsme dali nohy dolů. Pak ale o něco později začala řvát po Nice jiná babča, že má dat nohy dolů a že má poslouchat a já na ni vyjela, že má kamarádka nohy dole. Babča zas na oplátku, že nemám odmlouvat a já na to odvětila, že jen konstatuji. Nika dostala výbuch smíchu, jako ostatní kamarádi. Vážně mi ale věřte, že taková ve skutečnosti nejsem, jen když jsem unavená, tak vyjde na povrch, jaká jsem uvnitř. Když jsem vyspalá, tak jsem v klidu a kontroluji se, ale když jsem ospalá, tak bum! a mluvím vše, co si myslím. Třeba první den, co jsem málo spala, jsem vyjela na dva kámoše, protože jsme chtěli hrát dračák a oni by nás otravovaly, tak jsem jim řekla, ať vypadnou a oni od té doby chodí kolem mě po špičkách. Zpět k tématu.
Další asi dvě hodiny jsme se nuděli a nakonec jsme se jen fotili. Šli jsme později před barák a to teprve byla sranda. Kecali jsme o filmech, kraviných, lolku, hrách, pohádkách…prostě o všem. Vzala jsem ven kočku. Zbytek dne vlastně nebyl tak důležitý, jen je možné, že zítra půjdu na bazén s kamarádkou a jejím klukem. No uvidíme.

Mimochodem konečně jsem dočetla Spojení krve. Skoro po dvou týdnech a konečně! Tak a ted se hrnu na Temného anděla. A málem bych zapomněla. Dneska se mi zdál opět ten sen, ano myslím ten s řezáním a napadlo mě, že bych napsala jednorázovku na můj sen. Prostě bych popsala pocity a všechno v tom snu co mám a snad by někdo odhadl z čeho bych ten sen mohla mýt. Co vy na to?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anůše Anůše | Web | 10. srpna 2014 v 12:18 | Reagovat

Je to vážně zajímavý číst deníky ostatních lidí. Úplně je víc poznáme a občas i pak nad tím dumáme, nad životem ostatních lidí. Je to zajímavý. Prostě jako by jsme se do toho života vecpali. Možná taky teď trochu melu nesmysly :D Jinak tu jednorázovku bych si určitě ráda přečetla.

2 Abigail Abigail | Web | 10. srpna 2014 v 17:03 | Reagovat

Určitě ji napiš ráda bych si ji přečetla =D Co se týče toho ostatního taky to tak mívám a docela často...

3 Nicolett Nicolett | 1. října 2014 v 18:46 | Reagovat

Nejlepší je ta číst "Nika pičovala na skype" :-)) :-DD Já pičuju,to jo :-DD Náhodou super si číst tvůj deníček:-) Ikdyž to všechno mi popíšeš sama,je to jiný si to číst na tvým blogu :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama