"Never say goodbye because goodbye means going away and going away means forgetting."

RC: Tygrovo stezka (#2 The Tiger Saga)

6. července 2014 v 13:04 | Violett |  Recenze
Tak ted jdu psát Noční školu, protože večer jsem dočítala Tygrovu stezku a pak začala číst Tygrovu plavbu. No to je fuk. Včera večer jsem napsala první básničku od srdce a snad bych jí tu za chvíli mohla dát, do té chvíle si užijte recenzi.

Počet stran: 480
Originální název: Tiger's Quest
Vydavatelství: CooBoo

Víra. Důvěra. Touha. Jak daleko byste zašli, abyste zachránili svou jedinou lásku? Kelseyino poslední léto bylo šílené. Tak šílené, že by tomu nikdo nevěřil. Vedle toho, že musela bojovat s hordou zákeřných opic a putovat indickou džunglí, se zamilovala do Rena, tři sta let starého prince.Nové nebezpečí teď Kelsey přinutí, aby se vydala za dalším indickým dobrodružstvím s Renovým bratrem, záporákem Kishanem a nepravděpodobná dvojice si začne klást otázky ohledně svého skutečného osudu. A Renův život visí na vlásku stejně jako pravda v Kelseyině srdci.Tygrova stezka je strhující pokračování tygří ságy, v níž se trojice hlavních hrdinů dostane zase o krůček blíž k prolomení prastaré kletby, která je svazuje.

Můj názor:
*Zasměji se.* Tenhle díl jsem vlastně neměla v plánu číst...vlastně ani ty ostatní. Takže jsem si knihu půjčila a přečetla konec a pak zas knihu vrátila. To byla velká chyba. O několik měsicí později jsem se na knihu vrhla útokem.
Příběh. Děj. Nevím, jak bych to pojmenovala. Prostě Kelsey v minulém díle odjela a tak je ted doma. Randí, hledá lásku a hlavně pozdvižení, aby zapomněla na Rena. To, ale nejde. O několik měsíců později, jí Ren navštíví a tak nějak by se dalo říct, že jí chce zpátky. To je, ale ta dobrá část knihy. V další část opět hledá dary Durgy a tentokrát společně s Kišanem (jak já ho miluji). Konečně se autorka rozhodla nám trochu rozvést Kišana a já ho miluji hned, co jsem se dozvěděla, že tam bude. Prostě Kišan se snaží Kelsey dostat, protože jí má rád. A mimochodem, má teorie. Ren je ten hodý a Kišan typ kluka "zlý hoch." Nedávno jsem četla na FB - K hodným klukům se jdou holky vyplakat a ktěm zlým vyspat.
Obálka. Je opět božská, ale mám pocit, že se mi ta první líbí víc, i když na této je Kišan. Miluji tygry a vždy budu.
Shrnutí. Příběh mě dost rozhodil. Hodněkrát mi tekly slzy a bylo mi Kelsey líto i když to její chování bylo někdy dost na facku.

Další díly této série:
Tygrova stezka
Tygroův osud
Tiger's Dream
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama