"Never say goodbye because goodbye means going away and going away means forgetting."

Deník jedné obyčejné holky (19.5)

20. května 2014 v 17:50 | Violett |  Můj deníček
Je vtipné, jak si myslím, že mám nějakou kamarádku, které mohu věřit. Chyba. Měla jsem jednu…ta mě zklamala. Měla jsem druhou, tu jsem ztratila kvůli sobě, ale opět jsme byli nejlepší kamarádky, jenže další chyba. Vědět, že řekla něco, co neměla, mě moc bolí. Řekla dotyčné osobě, že se mi líbí. Skvělé, tak mi poraďte, jestli je nějaký důvod proč ji věřit. Sice to, co řekla, už není pravda, ale i tak se to ten kluk neměl nikdy dozvědět. Bolí to a moc.

Včerejšek. Panebože, pro mě sice jeden z nejlepších dnů, ale zhroutil se v jednu jedinou vteřinu. Ve škole ten den se hrál florbal od sedmé třídy na horu. 9.A je letos nejlepší…vlastně vždy byla v tělocviku nejlepší. A ted to dobré. Osmáci další všechny třídy. Ani v jednom zápasu jsme neprohtáli. Jen jedna remíza, jinak výhry. Skvělý to pocit.
Málem bych zapomněla. Dostali jsme bombonéru. Jeden můj spolužák řekl, že si to rozdáme před školou, tak fajn. Jenže než přišel, už byla snězená.
Odpoledne jsem jela k babičce, protože se vrátila s dvou týdenních prázdnin. Tak jsem za ní jela. Přitom jsem, ale začala u ní i do knihy. Celkem chodím do tří knihoven, což je vtipné. Zpět k věci, půjčila jsem si knížky a pak jsme pokecaly. Normální den, jako jiný.
Domů jsem přijela okolo sedmé večer, což bylo brzo, protože slunce pařilo a já šla za kamarády z venku. Ano a tam se to stalo. Byla jsem s nimi asi tak pět či deset minut a pak šla odprovodit kamarádku a ta mi to řekla. Nejprve v pohodě, že je mi to fuk. Slíbila jsem jí, že se na nic nebudu ptát a já slíbila...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama