"Never say goodbye because goodbye means going away and going away means forgetting."

Škola...School...der Schule

22. března 2014 v 21:59 | Violett
Dneska mě napadlo napsat něco o "milované" škole. Takže začnu...
Můj první den ve škole si nepamatuji, ale do ted se ráda dívat na školní fotky od 1 - 8. třídu. Ty roky jsou pro mě drahou skušeností, protože většinu lidí v ní nesnáším. Kdyby se mohlo vraždit jednou za rok jako v horroru Očista, tak by většina mé třídy už byla mrtvá a půlka Ostravy taky. Ale ted k věci.
Ve škole každý potkává i skvělé lidi a já nějakou dobu školu milovala. Nebyla až tak špatná, jen prostě se tam najdou lidi, které mi nemusíme. Tím, ale nechci říct, že školu totálně miluji a nedokážu bez ní žít..to né, ale je pro mě v pohodě. Na testy se učím, paka ignoruji a sranda taky nechybí.
Druhá věc, co mě dráždí na školách, jsou učitelky. Některé vážně neví, jak se učí ani jak na to s dětskama. Měla jsem třeba učitelku a ta nás učila na angličtinu v podobně písničky. V šesté jsme dostaly jinou a volala. Celé třídě ta angličtina chybí, protože jsme měly tu blbou učitelku, která z prominutím hovno naučila. A třešnička na dortu je taková, že tu učitelku máme ted na český jazyk. Takže zase celá hodina je na nic, protože nic nás neučí. většinu školního roku jsme na počítačích a každý si tam dělá co chce.
Můj oblíbený předmět je matematika, chemie a výtvarka. Ty tři předměty miluji. Jsou tak... inspirativní a logické, že je prostě miluji :D
Jaké máte vy zkušenost ze školou?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama