"Never say goodbye because goodbye means going away and going away means forgetting."

RC: Wicca (#1 Coven)

24. ledna 2014 v 18:01 | Violett |  Recenze
Počet stran: 464
Originální název: Sweep

Šestnáctiletá americká středoškolačka Morgan Rowlandsová si o sobě odjakživa myslí, že je naprosto obyčejná, nepříliš hezká dívka. Když se ale do města, kde žije, přestěhuje a na její školu nastoupí o rok starší Cal Blaire, který zrychluje tep nejen jí, ale taky všem jejím spolužačkám, zjistí něco, co jí od základů změní život. Je čarodějka a pochází z prastarého, mocného čarodějnického rodu - stejně jako Cal. A její moc je skutečně obrovská, tak obrovská, že se ji potřebuje naučit ovládat. A Cal se ochotně nabídne, že jí s tím pomůže. Jenže Cal se líbí i její nejlepší kamarádce Bree, navíc její rodina vůbec nemá radost z toho, co o sobě zjistila. Jak si s tím vším Morgan poradí? A bude Cal opětovat její city?
Můj názor:
Panejo, to je otázka. Nejprve, ale začneme, že obálka je vážně úžasná. Líbí se mi nan í, jak je obyčejná a přitom tak překvapivě krásná. Kniha je rozdělena do tří částí, které sej jmenují - Kniha stínů, Coven, Pokrevní čarodějnice. Mohu, ale říct, že kniha je celkem dobrá, siece nemám ráda, když v klučičím rodě říkají čarodějům "čarodějnice", ale to jsem zkousla. Děj byl podle me i originální a vztak mezi Morgan a Calem, je velmi... vážný. Sem tam jsem, ale přemýšlela nad tím, jestli není Cal zlý, protože v knize je dobrá ale i zlá stránka.
Knihu jsem si půjčila díky tomu jménu v knihovně. Čekala jsem na ní moc dlouho, než jí tam konečně měli a když jsem jí spatřila jned jsem jí brala domů, i když jsem u ž doma měla tak deset knih. Doma jsem pop pár dní začala číst a popravdě.... trochu jsem od té knihy čekala víc. Kniha byla předvídatelná, ale i tak se mi líbila.

Série:
Wicca (#1 Coven)
Coven (#2 Coven)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama