"Never say goodbye because goodbye means going away and going away means forgetting."

Návrh + Narnie

30. ledna 2014 v 23:55 | Violett
Ahojte znovu. Málem bych zapomněla se vás zeptat, jak dopadlo vysvědčení :D Já mám jednu trojku, tři dvojky a zbytek jedničky a popravdě jsem uplně štastná, protože učitelka s Fyziky mi dala dvojku!! i když jsem měla mít trojku :D Co vy, jak jste dopadly?
Ted, ale zpet k tématu, rozhodla jsem se zavést nové téma a pokud se vám to bude líbit, tak udělám to samé, jako třeba Clara - Knižní nej, nebo Milča - Project about blog stories... Prostě nevím jak to nazvat, ale byli by tam otázky typu... no podobné jak ted co napíšu na téma narnie :D p.s: samozřejmě by to nebyla soutěž a prostě jen zábava u které si vzpúomeneš na pohádky :D
Narnie. Každý zná "pohádku" Narnii. Jsou i knihy, ale já viděla jen film. Ted, ale tu napíšu, co bych dělala já, kdybych se ocitla v Narnii.
Stála bych na pláži a určitě ze začátku bych nevěděla, co mám dělat, ale pak bych to tam postupně poznala. Rozhodně bych šla najít všechny hlavní postavy - Lucinku, Zuzku, Petra, Edmunda a samozřejmě Aslana. Promluvila bych si s nimi, jaké to je v jejích době a co ta válka proti které se měli v prvním díle schovávat. Taky bych se jich zeptala na radu v oblékání, protože přiznejte, Zuzka se obléká skvěle :33 Zeptala bych se prostě na jejich dobu.
Pak by přišla ta vtipná věc. Poprosila bych Aslana abych se na něm projela a pak Lucinky, jestli si můžu zkusit dát na hlavu její korunku :D Nakonec bych poprosila Zuzku, jestli by mě nenaučila střílet z luku a Petra s Edmundem bych si odnesla domů :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sisík Krysík Sisík Krysík | Web | 31. ledna 2014 v 16:55 | Reagovat

Samýýýýýýýýýý :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama