"Never say goodbye because goodbye means going away and going away means forgetting."

The existence in the dark 10.část

30. prosince 2013 v 13:27 | Violett |  The existence in the dark
Je to tu :D CHci se omluvit, že je tahle kapitola krátká, ale tak trochu jsem včera večer se koukala na Lovci duchů (Supernatural) a na psaní jsem zapomněla :D Nějak jsem se do toho zažrala :D Doufám, že se vám bude líbit a chci vědět váš názor, protože jsem to psala před chvíli :D Jinak zítra by měl vyjít Jsem uvězněná, ale uvidí se, jestli se mi bude chtít psát :D
Více v celém článku

Bianca zmizela. Všude byl klid. Bylo jen slyšet praskání suché trávy, jak se Daniel kolem procházel. Dívala jsem se na něj z kraje a uvažovala, co tu chce.
Jeho tmavé vlasy osvětlovalo slunce a modré oči, šli vidět už z dálky. Blížil se ke mně. Byl už dost blízko. Foukla jsem tedy do tmy. Uslyšela jsem hlasy a usmála se. Daniela to sfouklo ke stěně a drželo. Málem začal řvát, ale nejspíš věděl, že to jsem já. Vylezla jsem ze tmy v celé mé kráse.
"Co tu děláš?" Zeptala jsem se ho naštvaně a pomalu uvolňovala sevření vzduchu. Podíval se na mě a hned, jak jsem uvolnila vzduchové sevření, rozběhl se za mnou.
Dívala jsem se na něj, dokud nebyl v mé blízkosti. Pak jsem na něj poslala silové pole. Dala jsem do té síly, co nejvíc energie, ale nic. Stál stále na nohou a pozoroval mě. Dívala jsem se na něj a cítila, jak mi tmavnou oči a rychle jsem se otočila, aby je neviděl. Nesměl to vidět.
"Anno si v pořádku?" Zaslechla jsem hned u ucha a rychle se po něm ohnala. Chytil mě za ruku a držel. Snažila jsem se mu vykroutit, ale nic nepomáhalo. "Proč jste se vrátily?" Zašeptal.
Zvedla jsem hlavu a dívala se mu do očí. Bál se mně, ale bylo v tom i něco víc. Viděl mé černé oči a neutíkal. "Co tu chceš?" Zeptala jsem se trpce.
"Šel jsem na procházku." Odpověděl a zazubil se na mě.
"Lžeš," pomalu jsem zvedala ruku, kterou mě držel. "Kdyby ses procházel, tak bys mě pustil a nechal mě jí." Povzdychla jsem si.
Daniel mě pohledem týral. Ty jeho oči - měla je i Bianca. Stejné modré oči a kousky žlutozelených teček. Byli úchvatné. "Proč jsi tu popravdě?" Zeptala jsem se tiše.
Povzdychl si. Prohrábl si vlasy a pomalu mě pustil, jako by se bál, že uteču. "Hledal jsem tě."
Vytřeštila jsem na něj oči. "Kdo si a cos udělal s Danem?" Zasmála jsem se a chtěla odejít, jenže mě rychle chytl opět za ruku. Podíval se na mě překvapeně. "Řekla si mi právě ted Dane," usmál se. Pohladil mě po tváři a já se rychle odtáhla.
"Nesahej na mě." Řekla jsem výhružně. Musela jsem se uklidnit. "Co se ti stalo?" Povzdychla si. "Nemohl si mě ani cítit."
Usmál se. "Uvědomil jsem si něco." Znovu se usmál a já jen nadzvedla obočí.
"A co sis uvědomil?" Zeptala jsem se sarkasticky.
"Že je jen jedna holka, kterou chci." Pohladil mě po tváři. "Jsi to ty Annabeth." Zašeptal a já se na něj dívala jako na debila. To snad nemyslíš vážně, mluvila jsem sama v duchu. Pak mě, ale políbil. Cítila jsem jeho vzrušení a adrenalin. Drtil mě tím. Odtáhla jsem se od něj. "To snad nemyslíš vážně." Zavrtěla jsem hlavou.
"Možná." Odpověděl a znovu se ocitl svými rty na mých.
Cítila jsem, jak jeho ruku putují podél mého těla, až se zastavily na bocích. Cítila jsem, jak se usmívá. V tu chvíli jsem si uvědomila, že něco nehraje. Rychle jsem ho kopla do kolena a odstoupila od něj.
"O co ti jde?" Zeptala jsem se naštvaně a já opět cítila, jak mi tmavnou oči. Temnota ve mně vzrůstá. Přešla jsem k němu a lehce do něj kopla. "Pamatuj si ty šmejde," rozbrečela jsem se. "Nikdy na mě už nesahej." Pokračovala jam výhružně a pak se rozběhla k autu.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ami Ami | E-mail | Web | 30. prosince 2013 v 16:46 | Reagovat

Je to božíííí!! Úža! :-D
Lovci duchů! Oh no!!! Nedávno jsem se na ně začala dívat, ale od 1. série atd :-D A ty vole! Pardon! Je to něco neskutečnýho! Skončili jsme na konci 2. série a tý jo! Úplně jsem byla na prášky když v předposledním díle Sam (jakoby) umřel! To sem měla (málem) infarkt! :-D
Těším se na další část Tvé povídky, páč je skvělá!!

2 Violett Violett | Web | 30. prosince 2013 v 20:48 | Reagovat

Moc děkuji :)
Já se začala dívat na ten seriál předevčírem :)
Moc děkuji a jen se těš, uvidím co ještě vymyslím :D

3 Kačíí Kačíí | Web | 31. prosince 2013 v 8:39 | Reagovat

Tak tohle je úžasný :-D  :-D  :-D  :-D
Tahle povídka se mi líbí snad nejvíce :-D  :-D  :-D

4 Violett Violett | Web | 31. prosince 2013 v 13:58 | Reagovat

[3]: Děkuji... Popravdě si jediná, které se líbí nejvíc tato povídka :D Ostatním se líbí jiné :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama