"Never say goodbye because goodbye means going away and going away means forgetting."

Dangerous love 8.část

25. listopadu 2013 v 16:36 | Violett |  Dangerous love
Ahojte :) Chci se omluvit, že jsem včera tu nedala další díl Jsem uvězněné, jak jsem u komentářu slíbila, ale tak trochu jsem se začetla do knihy a pak do další a k tomu mě bratr nechctěl pustit :)
Taky chci poděkuvat za skvělé komentáře, co jste mi napsaly :) Vážně mě to těší :D
Ted ale přejdeme k hlavnímu tématu. Dneska jsem napsala další díl Dangerous love :D Takže vám ho tu dávám :D Samozřejmě vím, že to nikdo nečte, ale přesto tu to dávám :D
Málem bych zapomněla. Všechno nejlepší k svátku dvojčata :D (Dneska je Kateřiny, to znamená, že mám svátek :D)
Probrala jsem se brzo ráno. Aspoň myslím, že bylo ráno.
Prohrábla jsem si vlasy a rozhlédla se. Nikde, nikdo. Jen já. Muž už tam nebyl. Byl fuč. Zůstal po něm jenom zmačkaný žlutý papír. Zvedla jsem ho a otevřela. Byl to vzkaz - pro mě. Papír byl celý počmáraný, ale přesto šli přečíst tři slova. Tři slova, která mi naháněla strach.
Dávej si pozor.
Všechen smích mě přešel rychle. Dívala jsem se na zohavený papír, na kterém bylo napsané mým rukopisem tři slova, které jsem nikdy nepsala. Zděšeně jsem se na to dívala. Panebože.
"Gee? Co to má znamenat?"
Nikdo neodpověděl. Bylo ticho. Vystrašila jsem se ještě víc. Uklidni se, uklidni se. Opakovala jsem stále dokola, dokud slova nezabrala.
Mezitím jsem se podívala na okno. Byly tam škrábance, které mě děsily. Večer tam žádné přece nebyly. Uvědomila jsem si a málem narazila do okna, když vlak najednou zabrzdil. Vyskočila jsem do pozoru a chtěla otevřít dveře. Nešly otevřít. Nešlo to. Lomcovala jsem s nimi, ale nic. Povzdechla jsem si a sklesle položila prsty na sklo dveří. Pomalu jsem dýchala a vydechovala. Začíná to. Mám strach z uzavřených prostorů. Fobii, kterou jsem si vypěstovala.
Složila jsem se na zem. Slyšela jsem jen, jak moje nehty škrábou po skle a jak se rychle nadechuji. Pak, ale začalo něco prskat. Pálila mě kůže. Nesnesitelně. Podívala jsem se na horu. Očkem jsem zahlédla stín, který byl za dveřmi, ale rychle zmizel.
"Florencie." Ozvalo se šeptem, ze všech stran. Začínám bláznit. Slzy mi tekly tváří. Přikrčila jsem se a snažila se myslet na něco pěkného. Duha, poníci, jednorožci… Nic nezabíralo, jen se mi z toho chtělo zvracet.
Zavřela jsem oči a vzpomněla si na to sklo. Mohlo by se zmrazit, jako posledně. Uvědomila jsem si a postavila se. Musela jsem se uvolnit a na nic nemyslet. Položila jsem ruku na sklo a čekala, ale nic se nedělo.
Pak jsem, ale uslyšela lupnutí. Dveře se otevřely. Rychle jsem vyběhla ven. Za sebou jsem táhla kufr a ani se neohlížela, až když jsem doběhla před vlak, tak jsem se zhluboka nadechla.
Před vlakem se táhlo dlouhé ticho, jen pár lidí přicházely anebo odcházely.
"Jsi mentálně v pořádku." Zaslechla jsem, když jsem mířila ven z nádraží. "Mohla se zbláznit." Pokračoval stejný hlas.
"Stále, ale je v pořádku." Uslyšela další hlas, který už někde slyšela. "Prozatím." Dodal škádlivě.
Zavrtěla jsem hlavou a vycházela ze dveří vlakového nádraží, když jsem do někoho narazila. Spadla jsem na zem. Točila se mi hlava a celé tělo mě bolelo. Náš náraz byl, jakoby se sešli dva stejné póly magnetu. Nemohla jsem to jinak vysvětlit.
Chtěla jsem se omluvit, ale nikdo tam nestál. Ranní slunce mě osvětlovalo. Mně a celou cestu, po které jezdila auta, ale nikdo kolem mě nebyl.
Gee se mi stále neozvala. Byla jsem z toho celá nesvá. K tomu jsem do někoho vrazila a ten dotyčný, byl už pryč. Podívala jsem se kolem, jestli nezahlédnu taxíka. Stál v zadu. Sám. Žluté auto s černým nápisem TAXI. Rychle jsem k němu běžela, abych se dostala konečně odsud pryč.
"Je to tu divné." Řekla jsem zamyšleně, když jsem stála u taxíku.
"Můžete mě prosím hodit na tuto adresu?" Zeptala jsem se muže, když dal okénko dolů.
"Jen si nasedněte." Odpověděl a já mu dala adresu, do rukou. Do velmi studených a mokrých rukou.
Muž se podíval na adresu a pak na mě. "Opravdu chcete jet zrovna tam?" Zeptal se pro jistotu.
"Samozřejmě. Mám tam příbuznou."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama