"Never say goodbye because goodbye means going away and going away means forgetting."

RC: Zavržený

27. října 2013 v 11:50 | Violett

Zavržený

Anotace:
Posvátná přísaha, zavržený anděl a zakázaná láska. Nora Greyová je svědomitá, chytrá a rozhodně nemá ráda
riziko. Jenže se zamiluje do Patche a to je její první chyba. Patchova minulost je totiž všechno, jen ne nevinná. A nejlepší, co kdy udělal, bylo, že se zamiloval do Nory.

Seznámili se na hodině biologie Nora chce jediné - držet se od něj co nejdál. Jenže jak se zdá, Patch je vždy o dva kroky napřed. Dívka na sobě cítí jeho pohled, i když Patch není na blízku. Cítí jeho přítomnost, i když je v pokoji sama. A když své okouzlení nedokáže déle tajit, vyjde najevo, kdo Patch ve skutečnosti je a proč ji vyhledal. A za všemi otázkami, které se dotýkají jeho minuloti, si Nora a Patch mohou navzájem položit jen jedinou: "Jak hluboko dokážeš padnout?"


Můj názor:
Co říct jiného než Wow! (ano moje oblíbené slovo). Kniha je fantastická, nemohla jsem přestat číst a mou říct, že táhle kniha je jedna z těch, kterou si přečtu znova. Nejenže v knize je romantika a skvělý děj, ale zápletky tam taky budou. V druhém díle, jsem dokonce i brečela a u posledního dílu jen přikyvovala a líbezně a šibelsky se usmívala.
Popravdě nevím co jiného říct. Nemám slov. Obálka je pěkná a taky si pamatuji, že tahle kniha byla první co jsem si půjčila v dospělé četbě, takže něco pro mě znamená.
Jak už jsem psala na Knižní nej, nejlepší a nejsmutnější knihy, takže je to tahle. Nemohla jsem si vzpomenout a ted volala.
Nevím jak vás přesvědčit, aby jste si jí koupily nebo půjčily a přečetly. Nevím jak, ale jedno vám řeknu. Chcete románek, záhadu, smutek, stres a všechno co ještě existuje v jednom. Tak tohle je ta pravá knížka :)


Díly série Zavržený:
Zavržený
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama