"Never say goodbye because goodbye means going away and going away means forgetting."

The existence in the dark 2.část

20. srpna 2013 v 16:13 | Violett |  The existence in the dark


#Daniel
"Kdo to byl?" zeptala se mě Fay.
"Ale nikdo," odpověděl jsem a políbil jí na rty.
"Vážně? Mě to tak nepřipadalo," řekla a pobaveně si mě prohlížela.
"Prostě nikdo jdeme," řekl jsem a vedl Fay k autu.
"Hej Danny! Kdo byla ta kočka v autě?" zeptal se Derek.
Nadechl jsem se a podíval se na něho zlostně. "Jedna příšerná holka z dětství. Annabeth, stačí?" zeptal jsem se ho naštvaně a sedl si do auta.
"Dobre, dobre. Jen se uklidni kámo, " řekl Freddie a ustupoval společně s Derekem od auta a smáli se. Docela mě to štvalo, ale nechal jsem je být.
"Jedeme?" zeptal jsem se Fay, která se díval z okna.
"Jo jedeme," odpověděla tiše, ale cítil jsem s ní, že žárlí. Políbil jsem jí a vyjel z parkoviště. Fay si otevřela okno a vypadala krásně. Vítr si pohrával s jejími blond vlasy. Prostě vypadala sexy.
"Odkud znáš Annabeth?" zeptala se z nenadání Fay. Musel jsem se usmát, protože jsem nad tou otázkou taky přemýšlel. Annabeth byla protivná v dětství a stále strkala nos, do čeho neměla a kvůli toho ji nenáviím a nebo kvůli něčemu víc? Ptal jsem se sám sebe a přemýšlel jak odpovědět Fay.
"Prostě holka z dětství," řekl jsem nakonec a zajel k jejímu domu. Zaparkoval jsem a vystoupil. Přešel jsem na druhou stranu a otevřel Fay dveře.
"Takže si s ní chodil?" zeptala se.
Přemýšlel jsem, jestli ji mám říct pravdu. Ale když řeknu, že ne bude mít podezření a když řeknu ano, tak snad dá pokoj. "Ano chodil jsem s ní, ale je to pryč. Dal jsem ji kopačky," řekl jsem a spiklenecky jsem se usmál.
"To je dobře zlato," řekla a objala mě. Cítil jsem její vůni a tak nějak jsme se začaly líbat. Měl jsem Fay moc rád. A Annabeth jsem nenáviděl a tak to muselo zůstat.
"Jdeš dál? Jsem sama doma." řekla a našpulila rty.
"Dnes ne, musím pomoct strejdovy." Odpověděl jsem a naposledy jí políbil a šel k autu. Fay mi zamávala a já odjel.


#Annabeth
Jela jsem k opuštěnému parku společně s Olívií.
"Tak co, jaké byli posledních devět let beze mě?" zeptala se Olivie a já se musela usmát. Popravdě jsem nad tím ještě nepřemýšlela. Měla jsem dost práce najít toho chlápka, kterého musím zabít.
"Bylo to jiný," odpověděla jsem nakonec, když jsem zabočila k parku. Olivie přikývla, a když do auta otevřeným oknem vletěl lístek, musela jsem se usmát. Foukla jsem do něj a on se proměnil na černou květinu.
"Už máš svoje schopnosti?" zeptala se Oli fascinovaně. Přikývla jsem. Co jste čekaly? Že svoji jediné kamarádce neřeknu, že budu mít schopnosti? To není můj styl a taky vím, že by to nikomu neřekla.
Jednou rukou jsem si prohrábla svoje rezavé vlasy a podívala se pořádně na Olívii. Její blond vlasy se vlnily a sem tam měla barevné prameny. Docela se mi to líbilo.
Zaparkovala jsem a vyšla. Olivie se vydala za mnou, a když jsem si všimla, že o kousek dál, stojí auto, přeběhl mi po zádech mráz. "Daniel? Co ten tady dělá?" šeptla mi Olivie, a když jsme šli dál, konečně jsem ho spatřila. Jeho černé vlasy se na slunci třpytily. Díval se směrem na jezero.
Do starého parku nikdo nechodí a tak mě zarazilo, že Daniel se tady po tak dlouhé době znovu ukázal. Co říct. Jak jsem byla malá často jsem tu byla a tím pádem i Olivie s Danielem.
Proč tu byl i on, když jsme se nenáviděly? Tak to nebylo od začátku, ale pak se něco stalo a my se začaly nenávidět a tak to je, až do dneška.
Ukázala jsem Olívii, že jdu za ním. Přikývla a šla za mnou.
"Copak tady dělá zrovna ty?" zeptala jsem se ho a pohrávala si s jeho stínem, dokud se neotočil.
"To samé se můžu zeptat tebe Lancharetová," řekl a otočil se na mě a pohrdavě si mě a Olívii prohlížel.
"Ahoj Olivie," řekl a očima zabloudil k mojí kamarádce.
"Stále si mi neodpověděl," řekla jsem na můj vkus, až moc ostře. Přešla jsem tedy k zničené atrakci, zvané auta. Sedla jsem si do černého a opřela se. Samozřejmě jako vždy šla Olivie za mnou a já jí byla za to vděčná.
"Jen jsem čekal, kdy se tu ukážeš," řekl a také si sedl do jednoho z aut. Podívala jsem se na jeho auto a nenápadně jsem na to auto, poslala vítr. Auto se pohnulo a Daniel spadl. Musela jsem se zasmát.
"Tak to se už ani neudržíš na malém autíčku?" zeptala se Olivie a já se musela uchechtnout.
"Co si po mě chtěl Danny?" zeptala jsem se a schválně řekla jeho "milovanou" přezdívku.
"Proč ses teď vrátila?" zeptal se a vražedně se na mě ze země podíval.
"Se mi zachtělo," odpověděla jsem a zvedla se a přešla k němu a podíval se na něj z hora. "Stále stejné nemehlo?" pokračovala jsem a poslala na něj znovu vítr.
Zakryl si oči a podíval se na mě. "Vím, že už máš svoje schopnosti, ale nechej mě i Fay být," řekl a postavil se. Byl vyšší než já a já nadzvedla obočí. Jeho modré oči se zatřpytily.
"Neboj se, dám vám už pokoj," lhala jsem. Bavilo mě ho štvát, aspoň jsem mohla myslet na něco jiného. Pak jsem se otočila a ukázala na Olívii.
Šla jsem k jezeru. Slyšela jsem, jak za mnou jde Olivie i Daniel. Nakonec Olivie změnila směr a odešla k autu. Taky jsem se otočila a podívala se na obrys Olivie. Ta nastoupila do auta a seděla. Čekala tam.
"Mám jednu otázku. Proč se staráš o mě a ne o svoji milovanou Fay?" zeptala jsem se a přiblížila jsem se k Dannymu.
"Ale prosím tě, snad nežárlíš," řekl posměšně a já znovu nadzvedla obočí.
"Já, na tebe a barbie Fay? Ne díky," odpověděla jsem.
Šla jsem k němu blíž, až jsem se málem dotýkala jeho rtů. "Dám ti jednu radu. Na tebe a na barbie, nebude žárlit ani pes. Tak se uklidni," šeptla mu do ucha a pak se smíchem odešla k autu.
Nikdo za mnou nešel a já byla rád, ale i zklamaná. Nastoupila jsem do auta a Olivie se jen usmála. Takže opět zakládám svoji partičku, řekla jsem si v duchu a nastartovala. Otočila jsem auto a v zrcátku jsem ještě viděla Daniela jak je otočený na auto a jeho tvář se mi líbila. Byl vytočený.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Calla Calla | Web | 21. srpna 2013 v 11:49 | Reagovat

Krásná kapitolka.. Těším se na další a upřímě.. Mám Annabeth strašně ráda nevím proč xD

2 Charbon Charbon | E-mail | Web | 21. srpna 2013 v 13:22 | Reagovat

Ta mu to nandala! No ne? :D

3 Violett Violett | Web | 21. srpna 2013 v 17:14 | Reagovat

Děkuji mockrát :3 Já taky mám celkem ráda Annabeth, ale co se bude dít později to teprve bude :D
A ano nandala mu to, jak je napsané v příběhu, nemají se rádi :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama