"Never say goodbye because goodbye means going away and going away means forgetting."

Krásná katastrofa

10. června 2013 v 10:22
Autor: Jamie McGuire

ONA: Nepije, nemluví sprostě, nenosí vyzývavé oblečení a snaží se nechat daleko za sebou svou temnou minulost. Studium na univerzitě pro ní znamená nový začátek k lepším dnům, kdy se konečně včlení do bezstarostného studentského života. Spou s nejlepší kamarádkou přijíždí na univerzitu a do cesty se jí postaví atraktivní překážka.


ON: Je okouzlující, ale jeho cíl je jasný, dostat holku do postele a za den či dva do postele dostat jinou. Baví ho boj na všech frontách. Jakmile získá, co chtěl, ztrácí zájem a začne se rozlížet po nové oběti. Do oka mu padne Abby a krásná katastrofa je na spadnutí. Protože se Abby jen tak nedá nachytat, vymyslí si na ni Travis trik. Nabídne jí sázku. Když s ním Abby bude bydlet, on vydrží měsíc bez sexu. Travis vůbec netuší, jak těžký bude tenhle boj.


- Četla jsem to a je to krásné. Jak to autor napsal nemá chybu. Strašně se mi knížka líbí a snad překecám rodiče, aby mi jí koupily, abych si jí mohla číst stále do kola. Všem co si rádi počtou nějakou suprovou knížku, jen doporučuji. Četla jsem už mnoho knih a tahle je asi ze všech nejlepší.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Abigail Abigail | 13. června 2013 v 21:02 | Reagovat

určitě je to dobrá knížka a já ji musím přečíst=)

2 Violett Violett | Web | 13. června 2013 v 21:05 | Reagovat

[1]: Doporučuji. Kniha je vážně užasná :33

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama