"Never say goodbye because goodbye means going away and going away means forgetting."

Dangerous love 1.část

19. května 2013 v 11:54 | Violett |  Dangerous love
http://magazin-2k.cz/assets/jak-vylecit-zlomen%C3%A9-srdce-585x260.jpg

Ráno jsem vstala špatnou nohou. Za prvé, nevzbudil mě budík a za druhé, nestihla jsem autubus do školy. Celou cestu jsem bězela a když už jsem byla u školy zakopla jsem o schody. Tak takhle začíná můj první den v nové škole. Už byla hodina a já teprve vešla do třídy. "Aha ty budeš muset být Florencie," řekl pan učitel a ukázal na mě. "Žáci tohle je nová spolužačka Florencie Shine," pokračoval. "Stačí Flór," skočila jsem mu do řeči, "takže tedy Flór sedni si kam budeš chtít" odpověděl. Dal mi do rukou učebnice a ukázal na volná místa. Rozhlédla jsem se a všimla si, že se na mě dívají tři lidi, kteří seděli uplně v zadu. Přimhouřila jsem oči a sedla si na poslední místo v zadu. Dívka a jeden ten kluk, se jen podrážděně usmáli. Ten poslední co seděl od nich co nejdál, ani nevzhlédl, když jsem kolem něho šla. Vítězně jsem se zatvářila a dál se věnovala učivu z literatury.
Na konci dne mě zastavily dva spolužácy, co seděly se mnou v zadu. "Ahojky Flór," řekla ta dívka mile a usmála se. Když jsem si vzpoměla jak se na mě dívala ve třídě, proběhla mi po celém těle husina. "Jsem Jesica a tohle je můj bratr Ren," pokračovala a ukázala na svého bráchu. Zazubila jsem se na ně a Jesica můj usměv oplácela, ale Ren se dál tvářil chladně. Stále se na mě díval, jako ten druhý kluk z třídy. V hlavě jsem uslyšela silné prasknutí, až jsem spadla na zem. Dávej si na ty dva pozor. Říkal mi hlásek v hlavě. Jesica mě zachytila a podívala se na svého bratra. Ten zavrtěl hlavou a pomohl mi vstát. "Jsi v pořádku?" Zeptal se Ren, přykývla jsem a ustoupila jsem od nich a vyběhla jsem ven.
Venku už začínalo léto a já jsem běžela k autubusu. Přijel přesně a já nastoupila. Sedla jsem si do zadu a přemýšlela jsem co se ted vlastně stalo. Kdo mi to mluvil v hlavě? Ptala jsem se sama sebe, když autubus zastavil na další zastávce. Nasadila jsem si sluchátka a dál jsem přemýšlela. Ani jsem si nevšimla, že ten druhý kluk ze třídy nastoupil do autubusu. Když jsem se na něj podívala a zkoumala ho, co měl ve třídě za problém, jako by to vicítil, otočil se na mě. Usmíval se, ale když mě uviděl jeho usměv z tváře zmizel. Kolem něho šla dívka tak v mém věku, praštila ho do ramene a usmála se na něj. "Ahoj jsem Vicky," řekla mi, když si ke mně přisedla. "Flór," oplatila jsem jí usměv. "Jo já vím, sedim před tebou," odpověděla a ušklíbla se. "Promin, že na tebe Danny tak zíra," pokračovala a ukázala na toho kluka. "Proč, by ses měla omlouvat?" Zeptala se Vicky a pohlédla na Dannyho. "No je to můj nevlastní bratr," šeptla a usmála se. Přykývla jsem, když mi v hlavě opět prasklo. Chytla jsem se za hlavu. Vicky se na mě nedívala vylekaně. No vlastně se na mě nedívala vůbec. Její pozornost upoutal Danny, který se na nás díval. Přestan, to bolí. Žadonila jsem v hlavě a upadla jsem na Vicky. Po tváři se mi plazily slzy, ale v moji hlavě praskalo dál. Snažila jsem se podívat na Dannyho. Viděla jsem ho rozmazaně, protože jsem měla v očích plno slz. Upřeně se na mě díval, jako by čekal co udělám. Zavřela jsem oči a soustředila jsem se na tu bolest. Pomalu jsem dýchala. Zkoušela jsem bolest potlačit. Otevřela jsem oči, když se mi to konečně pocedlo a podívala jsem se na Vicky. "Panebože," řekla a já nechápala co se děje. Otřela jsem si slzy a všimla jsem si, že mám celou ruku od krve. Autubus zastavil na další zastávce a já rychle vyběhla ven. Proběhla jsem kolem Dannyho a ani jsem se na něj nepodívala.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Maršmelou Maršmelou | 20. května 2013 v 20:22 | Reagovat

Úžasný!!!!:**

2 Violett Violett | 21. května 2013 v 18:05 | Reagovat

[1]: Děkuji :3

3 Lolly Lolly | E-mail | Web | 23. května 2014 v 11:14 | Reagovat

Boží:33 Ostatně jako vždy :-* :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama